3D Друк

У сучасному світі актуальність 3d принтерів просто беззаперечна. Технології тривимірного друку відкривають приголомшливі можливості в різних сферах науки, техніки і навіть мистецтва. Сам же процес перекладу цифрового зображення в фізичне тіло досить простий і не займає багато часу.

c17c9bf429bf94c9c9a000dc313aabcf

Першим і найважливішим етапом є підготовка самого зображення. Наскільки ретельно ви підійдете до цього питання - настільки якіснішим буде кінцевий результат.

Цифрове зображення тривимірної моделі переводять в так званий керуючий код. Цей процес називається - слайсінг. Програма, яка відповідає за дану операцію розрізає об'єкт на шари або, якщо хочете, слайси. Кожен шар має свій певний периметр, який складається з заливки. Відсоток наповнення заливкою може бути абсолютно різним, нерідко її взагалі немає. Такий периметр називають порожнистим. Все залежить від звичок і ресурсу, який ви використовуєте.

Друк на 3d принтері

Другим етапом є безпосередньо друк. Залежно від того яким чином шари накладаються один на одного існують різні види 3d принтерів:

  • технології селективного лазерного сплетення або СЛС. В процесі друку селективний лазер розплавляє спеціальні тонкодисперсні порошки, поступово перетворюючи їх у готовий об'єкт.
  • моделювання об'єкта шляхом пошарового накладання розплавлених матеріалів або НРМ. Розплавлений пластик наноситься по периметру шару, рухаючись по осях ХY. Після того як закінчується друк одного шару, по осі z відбувається переміщення і починається друк другого шару, і так далі, поки модель не буде готова.
  • стереолітіографія або СЛА. Суть технології в тому, що тривимірний об'єкт ніби вирощується під впливом лазера з фотополімера.

Таким чином, в залежності від ваших потреб і матеріальних ресурсів, ви можете вибрати відповідний для вас варіант.

Роздруківка тривимірних об'єктів стало реальністю відносно недавно, але завдяки своїм можливостям впевнено захоплює популярність серед користувачів.

Для яких цілей може застосовуватися роздруківка моделей на 3d принтері:

  • Виконання наочних посібників дл освітніх цілей на різних рівнях.
  • Реалізація презентаційних матеріалів для маркетингових служб і просування товару.
  • Створення окремих деталей конструкцій, що не вимагають високотехнологічного виробництва.

З часом коло сфер діяльності, де застосовується робота 3d принтера, неухильно зростає. Технологія друку постійно удосконалюється і нові моделі пристроїв володіють високими технічними параметрами. У лінійці товарів представлені як моделі для повсякденного використання, так і промислові принтери.

Створення моделей для 3d

Моделі для 3d принтера можуть бути створені в різних програмних продуктах і доведені до високого ступеня деталізації. Кінцевий продукт, одержуваний при друку моделей, максимально відповідає розробленим проектом. Функціональні можливості 3d принтера дозволяють виробляти моделі різного розміру, аж до найменших. Подібний діапазон габаритів відкриває широкий вибір для формування виробу і його дизайну.

Компанія, яка пропонує послуги друку на 3d принтері, володіє всіма необхідними матеріалами для якісного виготовлення ваших моделей. Час друку довший, ніж звичайно, але завдяки інноваційним технологіям займає не такий великий проміжок.

Для комфортної роздруківки широко застосовується друк з sd карти на 3d принтері. Цей тип носія завжди під рукою у більшості клієнтів і пристрої сприймають інформацію з них без особливих труднощів. Програмне забезпечення, інтегроване в принтер, здатне прочитати і успішно відтворити будь-яке креслення і розробку користувача.

Надання послуги по роздруківці моделей на 3d принтері має на увазі під собою уважну роботу з макетом замовника і детальне опрацювання стадій друку. Фахівці центру нададуть необхідну допомогу і допоможуть досягти найкращого результату. При роботі можуть виникнути небажані проблеми і, виявиться, що підсумкова робота не відповідає вимогам клієнта. У зв'язку з цим контроль за роботою принтера здійснює професійний працівник. Це гарантує високу якість роздрукованого виробу.