Відгуки

Разом із компанією "Інноваційні технології майбутнього" вирішили питання безпеки на ЖК “На Щасливому”. Інженери швидко встановили відеодомофони та системи відеонагляду на території гаражів, парковок та дитячих майданчиків. Всі жителі комплексу впевнені в безпеці свого майна, що для нас було важливо після сдачі будівництва.
Сподобався сервіс, бюджет і вимогливий підхід до своєї роботи в компанії ІСМ.

Руслан, ЖК "На Щасливому" м. Рівне
http://newcitydom.com/

Видеонаблюдение - важная составляющая в безопасности автосалона, потому что наш товар дорогой и каждую мелочь, которая происходит в автосалоне нужно видеть и контролировать. С этой задачей нам помогла справиться компания ІСМ. Профессионально спроектированная система видеонаблюдения и монтаж тоже на уровне.

Спасибо за плодотворное сотрудничество.

Автоград Рівне, ipsum comnetus consec.
http://avtograd-rivne.com/

Перед компаніями ми поставили складну задачу, нам потрібно було якісне, надійне і добре спроектоване відеоспостереження в торгових залах. Серед багатьох пропозицій ми обрали компанію "ІСМ". Проект який ми затвердили був дійсно професійним і добре продуманим. В результаті роботи з цією компанією:
збільшилась ефективність праці персоналу магазину і вирішились ще багато питань, які виникають у процесі роботи маркету. Тепер активно працюємо з компанією і в інших торгових залах України.
Робота по установці та налаштуванні відеоспостереження була виконана професійно, точно і в термін.
Рекомендую для співпраці.

Comfy, http://comfy.ua/