Безпечне місто

В останні роки, ми все частіше стикаємося з терміном «безпечне місто». Навіщо потрібен проект такого масштабу, і які функції він виконує?

Проект «безпечне місто» - це не що інше, як комплекс програм із застосуванням відеоаналітичних можливостей, завдання якого швидко визначити нестандартні ситуації, оперативно відреагувати і по можливості усунути наслідки.

40a85ebfffaf61208ce2da8489bf43b9

Місто складається з безлічі життєво важливих підсистем: транспортної, комунікаційної та інших. Всі вони пов'язані між собою і повинні працювати як одне ціле. Для безпеки населення в деяких зонах встановлюють відеокамери. Всі відеокамери пов'язані між собою в єдину систему, яка записує і аналізує інформацію. Нерідко ці матеріали використовують правоохоронні органи для розкриття різних злочинів і усунення побічних наслідків.

Найчастіше відеоспостереження ведеться в місцях масового збору людей. Це дозволяє стежити за порядком, а в разі виникнення загрози вчасно відреагувати. Також об'єктами контролю стають неблагополучні райони, муніципальні будівлі, промислові комплекси, транспортні системи (залізниця і вокзал), стоянки великих торгових центрів.

Важливо розуміти, що проект безпечне місто ні в якому разі не ставить перед собою мету обмежити свободу або особисті права людини, просто це реальна можливість забезпечити безпеку кожного жителя міста.

Відеоспостереження системи "безпечне місто"

«Безпечне місто» - це багато в чому інноваційна система, яка тільки робить перші кроки на вітчизняному ринку, але вже знаходить безліч позитивних відгуків. Ця технологія пройшла успішні багаторазові бойові хрещення в країнах Заходу. У США, Великобританії та інших високорозвинених державах складно уявити, щоб місця загального користування не були оснащені додатковою системою спостереження і безпеки.

Керівні та контролюючі служби безперервно стежать за появою новинок в даній сфері. А доопрацювання і принципово нові моделі виходять чи не кожен місяць. Інтенсивний розвиток мікроелектроніки, оптичних систем і розширення функціональності пристроїв дозволяють вирішувати все більше коло завдань з незмінно високою якістю. Виробники охоронних систем такого типу працюють над вдосконаленням таких параметрів, як:

  • Відстань для отримання якісних матеріалів,
  • Число елементів єдиної мережі,
  • Прихованість і надійність монтажу контролюючого обладнання,
  • Довгостроковість як окремих сегментів, так і системи в цілому,
  • Стійкість камер до зовнішніх впливів і інші.

Для того, щоб якісно встановити охоронні системи відеоспостереження слід звертатися до перевірених професіоналів. Довіряти настройку і монтаж елементів системи різноманітним майстрам означає ставитися до встановлюваного обладнання халатно. Ви ризикуєте втратити такі необхідні заявлені можливості ще в процесі первинного налагоджування.

Система відеоспостереження «Безпечне місто» своєю масштабністю охоплює не тільки великі промислові підприємства, що є лише варіацією використання, але орієнтована на спостереження за великими просторами і надання користувачам оперативної і точної інформації про події, що відбуваються в зоні спостереження.

Компоненти системи "безпечне місто"

Компанія, що займається продажем даного типу охоронних систем, гарантує якість приладів і може допомогти в установці точок системи і налаштування збору даних. Загалом, в єдину систему «Безпечне місто» входять наступні компоненти:

  1. Головний сервер,
  2. Одиничні пункти спостереження,
  3. Система передачі інформації, її запис на носії.

Центральною частиною охоронної системи «Безпечне місто» є пульт управління і збору даних. Саме в цю точку стікається картинка того, що відбувається на ввіреній території. Система кодів і блоків не дозволяє стороннім отримати доступ до закритої системи і заволодіти інформацією, що має певний статус. Робота сервера неперервна і розрахована на обробку значного потоку різної інформації з виявленням відповідних подій.

Точки збору даних встановлюються рівномірно по всій певній території. Технічні характеристики камер вносять деякі обмеження в охоронні функції пристроїв. Але відповідають всім вимогам стандартів в даній галузі виробництва. Кут огляду, чутливість оптики дає можливість отримати гарне зображення навіть в екстремальних умовах. Схильні до постійного впливу факторів зовнішнього середовища, точки збору інформації легко переустановлюються і можуть бути відремонтовані в найкоротші терміни. Виробник гарантує забезпечення безперервного спостереження за ділянкою при економічності і надійності обраної системи.

Найбільш поширений спосіб передачі інформації на відстані - це провідні мережі. Так гарантується доставка даних за низькою ціною. Цей спосіб не вимагає наявності дорогого потужного устаткування. А також фахівців з експлуатації та обслуговування цих пристроїв. Проте, бездротові технології активно пробивають собі дорогу за рахунок високої швидкості і простоти в користуванні. У найближчому майбутньому ми все більше будемо переходити на бездротову систему передачі даних.

До охоронному комплексу «Безпечне місто» виставлені особливі вимоги з контролю за дотриманням меж особистого простору мешканців. Інформація з носіїв передається для зберігання в архів, і ви можете бути впевнені, що без особливої потреби записи не поширюватимуться і не вивчатимуться. Головне завдання - забезпечення вашої безпеки, але не стеження за особистим життям населення.

У лінійці товарів даної категорії можна відшукати безліч модифікацій. Кожна модель має свої незаперечні переваги. Головне питання, на яке повинен відповісти потенційний покупець - для чого ви вирішили обзавестися охоронною системою. Залежно від цього і потрібно підбирати технічні характеристики, ціновий діапазон і рівень якості товару. Для населених пунктів різних розмірів, профілю і спеціалізації населення, увага до можливостей приладу особлива, з урахуванням колориту місцевості.