Біометричний Доступ

Є чимало підприємств різного профілю, які вимагають високого рівня безпеки. Для них важливо знати хто саме, і коли відвідав ту чи іншу частину території.

Біометричні системи контролю і управління - одна з найбільш затребуваних і дорогих технологічних розробок.

Принцип роботи біометричної системи

b9ef433f40d03d661fa8ea4b29c53843

Принцип роботи полягає в тому, що сканер, який встановлюють на точках виходу і входу, зчитує задані біометричні дані людини і відправляє їх на сервер де зберігається інформація і ведеться статистика.

Вищеназвані системи безпеки в залежності від поставлених цілей мають свій принцип роботи. Найпоширенішим є біологічна ідентифікація або, простіше кажучи, підтвердження автентичності даного суб'єкта. Саме сканування триває пару хвилин. Система зчитує біометричні характеристики, порівнює із зразками, що є в базі даних, і тільки тоді дає дозвіл на певні дії.

Біологічна ідентифікація або аутентифікація здійснюється декількома методами. По-перше, перевірка фізіологічних статистичних даних: капілярний малюнок або відбиток пальця, малюнок ліній на долоні, райдужна оболонка ока, 3d зображення особи з урахуванням анатомічних особливостей. По-друге, ідентифікація динамічних характеристик, тобто психологічні та поведінкові особливості особистості. Наприклад: хода, голос або особистий підпис, особливості руху при повороті ключа і т.д.

Використовуються лише ті дані, які є унікальними для кожної людини.