Домофон

Наявність домофона, на сьогоднішній день, є найпоширенішим методом безпеки житлового простору. Система досить проста і відносно недорога. Домофони встановлюють на хвіртки і ворота приватних секторів, на вхідні двері багатоквартирних будинків, на пропускних пунктах і навіть на вхідних дверях офісів. Основне завдання домофонів - захистити територію від несанкціонованого доступу на цю територію.

cfd49f69258470dd3a25978184bbc7c7Трохи про принципи роботи самої системи

Система домофона складається з декількох частин: панелі і абонентського пристрою, в більшості випадків виконаного у вигляді трубки. Панель виклику домофона додатково може мати електромеханічний або магнітний замок. Замок можна відкрити електромагнітним ключем, який називається Touch Memory, або дистанційно безпосередньо з самого приміщення. Також панель виклику укомплектована клавіатурою, по якій можна зателефонувати абоненту або набрати індивідуальний код і зайти самому. Переговорний пристрій, в залежності від моделі домофона, може приймати як аудіо так і відео сигнал. Знову ж сама картинка може бути як чорно-білою так і кольоровою.
Загалом, можна сказати, що домофони найпростіший і недорогий спосіб захистити себе від небажаних гостей.

Домофонними системами тепер комплектують практично кожен під'їзд новобудов. З кожним роком все менше будинків, що не змінили старі під'їзні двері на нові металеві з магнітним замком і системою кодів для проходу. У чому причина цієї тенденції і чому вона стрімко підкорила домобудівництво?
Домофон в під'їзд дозволяє вирішити питання з доступом в будівлю. Завдяки додатковій системі безпеки вдається захистити мешканців від небажаних гостей і забезпечити збереження власності і певну ізоляцію від зовнішнього світу. Довгий час це питання було нагальним для районів багатоповерхової забудови, які складають переважну більшість в наших містах. І не дивно, що виникнення технології магнітних дверей знайшло таке широке застосування серед населення.

Підключення та обслуговування домофону

Підключення домофона спеціалізованою компанією не представляє складнощів. Працівники, які надають подібні послуги, можуть провести монтаж домофона в найкоротші терміни з високою якістю виконання. Саме високий рівень збірки конструкції і установки її в дверний проріз забезпечують максимальне функціонування системи. Це дозволяє уникнути пошкоджень і збоїв в роботі.

Обслуговування домофона повинно проводитися через визначений в паспорті об'єкта термін, незалежно від стану і якості роботи елементів системи. Завдяки періодичному технічному огляду вдається зберегти надійність домофона, уникнути дрібних і великих поломок і максимально збільшити термін служби.

Відкрити без ключа домофон можна тільки за допомогою спеціального коду, який заданий в систему при виробництві домофонних дверей. Він повідомляється виключно мешканцям під'їзду і не підлягає розголосу. Деякі домофони не мають таких кодів і можуть бути відкриті тільки за допомогою спеціального обладнання.

Установка і ціна домофона, при придбанні пристрою в нашій компанії, знижені за рахунок роботи безпосередньо з виробниками і скорочення ланцюжка доставки до споживача. Постійно стежте за асортиментом товарів і за акціями та знижками.
Якщо ви вирішили купити домофон, то слід звертатися в компанії, що займаються поставками даного обладнання професійно. Ви отримаєте вичерпну консультацію щодо вибору дверей і обов'язкову гарантію на товар. Співпрацюючи з серйозними фірмами ви знижуєте ризики придбати недоброякісний товар.

У магазині "Інноваційні системи майбутнього" вашій увазі представлений величезний вибір техніки.
Наші співробітники допоможуть розібратися з тим, що вам потрібно, проведуть монтажні роботи і забезпечать подальшу технічну підтримку.