Комп’ютеризовані мережі

 

Важко уявити наше з вами життя без комп'ютерів і світової мережі Інтернет. У наш надміру динамічний час, швидкий доступ до інформації є скоріше необхідністю, ніж звичайним бажанням інтелектуально зростати. Ми використовуємо комп'ютери практично в будь-яких сферах нашого життя, оскільки інформаційні та обчислювальні системи автоматизують більшу частину нашої роботи що допомагає економити величезну кількість часу.

Важливо розуміти, що комп'ютер без підключення до мережі це малокорисний інструмент з обмеженими можливостями. Ну так що ж таке мережа?

Мережа - це система зв'язку комп'ютерного та обчислювального обладнання, завданням якої є передача інформації для виконання певних завдань.

1248a7127fde9fa7300aabd21eb7fd70Найпоширеніші сфери використання мережі

  • Автоматизація інформаційно-засновницької справи. Йдеться про використання можливостей мережі школами, університетами, лікарнями та іншими муніципальними установами. Так само до цієї категорії відносяться фірми і підприємства. Ви можете об'єднати в єдину мережу техніку навіть у власному будинку;
  • Управління промисловими процесами. Маються на увазі, складні системи мережі для автоматизації наукових експериментів і дослідницьких тренажерів, мережі величезних транспортних систем. Загалом важко перелічити всі області і можливості використання мережі.

У магазині "Інноваційні системи майбутнього" ви можете придбати всю необхідну техніку і комплектуючі елементи. Наші менеджери допоможуть вам зробити вибір виходячи з ваших потреб і фінансових можливостей. Більш того представники ІСМ допоможуть встановити все обладнання і налаштувати систему, також, ви завжди можете розраховувати на технічну підтримку в майбутньому.