Контроль доступу на підприємствах

Системи контролю доступу просто необхідні навіть для самого маленького підприємства або приватного сектора. Важливо знати, що на ввірену територію просто так, без необхідного пропуску, не зможе зайти ніхто сторонній. Це в свою чергу захистить не тільки від непотрібних проблем, але навіть і від промислового шпигунства.

Основні функції систем контролю доступу:

  • збір інформації про дотримання робочого графіку всіма співробітниками;
  • облік відвідувачів (часто фіксується час, коли об'єкт прибув і покинув задану територію);
  • збір і аналіз інформації про транспорт;
  • обмеження доступу на контрольних пунктах щодо часу доби, днів тижня або свят;
  • облік робочого часу кожного співробітника.

7d387951df0f34024a99903fa7b7a990

Системи контролю хоч і виконують подібні функції, але значно відрізняються один від одного і за складністю, і за ціною. Все залежить від рівня безпеки, який потрібен саме вам. На деяких підприємствах досить контролювати щоб на територію могли увійти тільки співробітники, на інших важливо знати хто саме і в який час відвідував той чи інший сектор.

Без професійної консультації складно розібратися в тому, яка саме система краще впорається з поставленими вами завданнями, більш того, грамотна і правильна інформація захистить вас від непотрібних витрат.
Команда ІСМ допоможе вам зробити правильний вибір і забезпечить технічну підтримку в майбутньому. ІСМ дорожить своєю репутацією і захищає інформацію про своїх клієнтів.