MIMI Smart

Розумний будинок - це яскравий приклад того, коли фантастика стає реальністю. Єдина система, яка автоматично керує всіма процесами ресурсозабезпечення житлового простору тепер доступна і вам. "Інноваційні системи майбутнього" пропонують вам можливість зробити крок назустріч технологіям.

6cd9c0e428d2249fd1482664ed4d9690Титаном попереду систем даного напрямку вже багато років поспіль є продукт «MimiSmart» від компанії «Mimi Systems». Все вироблене обладнання сертифіковане відповідно до вимог українського законодавства. Всі компоненти виконані з високоякісного матеріалу і на всі продукти компанії поширюється гарантія.

Вартість системи "розумний будинок"

Так скільки ж коштує таке чудо інтелектуальної техніки?

Магазин ІСМ надає у ваше користування як бюджетні так і елітні варіанти. Більш того, з часом ви можете доукомплектовувати систему в міру необхідності без шкоди для роботи самої системи.

Є провідні та бездротові системи "розумний будинок". У кожної є свої сильні і слабкі сторони. По-перше, провідні системи забезпечують більш стійкий сигнал, відповідно більш стабільні в роботі. По-друге, провідні системи дозволяють реалізувати будь-яку вашу задумку, тобто мають широкий функціонал. Головним недоліком є необхідність прокладки проводів.

Важливо пам'ятати, що установка "розумного будинку" без проектування просто неможлива. З цим вам допоможуть наші менеджери. Вони не тільки підготують проект, але і допоможуть визначитися з устаткованням в залежності від ваших фінансів і потреб.