Ми відкрили магазин в місті Рівне

Як у всьому світі, так і в Україні зараз складні часи, боротьба з тероризмом, збройні напади та підпали трапляються все частіше. Тому час подумати про безпеку свого будинку та життя. У п’ятницю, 27 листопада, у Рівному відбулося відкриття магазину «Інноваційні системи майбутнього».

Магазин "ІСМ" надає найрізноманітніші види послуг в області новітніх технологій : індивідуальний підбір, продаж, ремонт, встановлення програм та монтаж під ключ. У магазині представлений великий вибір квадрокоптерів, роботизованих камер, домофонів, систем виклику персоналу, відеоспостереження, запису, зчитування та сигналізації, супутникове телебачення, а також всі види комплектуючих та аксесуарів і багато іншого...А також 3Д -принтери та технологія "смарт хаус".

"У нас - найширший у Рівному спектр обладнання. Ми пропонуємо високоякісні системи відеонагляду та охоронного спостереження відомих світових виробників. У магазині широкий вибір інфрачервоних прожекторів, відеореєстраторів, відеокамер, камер-муляжів, об’єктивів, лінз, домофонів, пультів управління, систем передачі відеосигналу та безперебійного живлення тощо." - розповідає директор Андрій Петренко.

Якщо вам набридло хвилюватися з приводу не вимкнених приладів, незакритих водопровідних кранів, набридли постійні пошуки пульту дистанційного управління, у такому разі, Розумний будинок MiMi smart , те, що вам потрібно. Саме у магазині "ІСМ" Ви зможете ознайомитися та придбати  систему "Розумний будинок".

Загалом система «Розумний будинок» - це сукупність приладів, якими можна керувати на відстані через планшет чи смартфон.

Ярослав Дрёмов, категорійний менеджер компанії «SEKUR»:

- Основна особливість цієї системи - забезпечення комфорту для людей, тобто, щоб було економно і комфортно. Презентуємо сьогодні системи під назвою «Brodlink», також ми займаємося системами «Фібара», тобто ми займаємося бездротовими системами «Розумного будинку», бо ми любимо інновації, а за цим і майбутнє.

Comments are closed.