Охоронна і пожежна сигналізація

 • Охоронно-пожежна сигналізація для дому
  Детальніше
 • Пожежна і охоронна сигналізація на підприємстві
  Детальніше

 

Охорона житлових, виробничих та комерційних приміщень включає в себе широкий комплекс заходів, спрямованих на всебічний захист об'єкта. Безпека передбачає не тільки обмеження доступу на територію сторонніх осіб, але і попередження аварійних ситуацій. Охоронна пожежна сигналізація є однією з провідних систем в цьому напрямку.

Система пожежної сигналізації включає в себе кілька конструктивних елементів, злагоджена робота яких гарантує попередження небезпеки:

 1. Система датчиків, що реагують на задимлення і відкрите полум'я. Для деяких моделей є можливість відрегулювати налаштування чутливості і забезпечити точні сигнали про екстремальне підвищення температури.
 2. Пульт управління, на який надходить інформація з мережі датчиків. Тут дані обробляються і, або в автоматичному режимі, або в ручному, передається прийняте рішення.
 3. Система передачі попереджувального сигналу людям і на пост пожежної служби.

Звичайно, серед існуючих пожежних сигналізацій є величезний вибір різних модифікацій. Додаткові можливості контролю та оповіщення надають системам статус багатофункціональної сигналізації, що гарантує максимальний рівень захисту від виникнення пожежі та поширення вогню.

Для того, щоб купити охоронну сигналізацію, необхідно звернутися в професійний центр, що займається поширенням сигналізаційних систем. Так ви убезпечите себе від придбання неякісної продукції, яка не тільки виявиться марною тратою коштів, а й може підвести в самий важливий момент. При співпраці з перевіреними компаніями клієнт отримає гарантію на товар і повну консультацію по роботі з охоронною системою.

Установка охоронної та пожежної сигналізації

Установка пожежної сигналізації повинна здійснюватися тільки спеціалістами, які мають особливу підготовку і дозвіл на проведення подібних робіт. Якщо виконати монтаж датчиків правильно, то ви гарантуєте своєчасне повідомлення про загрозу пожежі. При установці охорони пожежних систем трапляються такі поширені помилки:

 • Ненадійне кріплення елементів системи, що призводить до виходу з ладу цілком придатних сигналів.
 • Неправильне проведення сполучних проводів. Це може вилитися в слабкий сигнал від датчика на пульт, що вводить в оману оператора і призводить до недостовірної інформації.
 • Неточна настройка всіх або окремих елементів пожежної сигналізації.

Досвідчені працівники володіють достатнім запасом знань і навичок, які дозволяють оперативно проводити наладку сигналізації на об'єктах будь-якої складності. Для клієнтів дуже корисно вислухати зауваження професіоналів для прийняття оптимального рішення.

Компанією може бути розроблена схема підключення пожежної сигналізації. Цей документ створюється для отримання найкращого результату на конкретному об'єкті. Для отримання підсумкового креслення, необхідно ретельне вивчення плану приміщення. Виходячи з потенційної небезпеки виникнення пожежі, а також з чисельності людей, що знаходяться на об'єкті та існуючих систем евакуації та оповіщення, можна зробити відмінну схему для підключення всіх датчиків сигналізації.

Науково-дослідні лабораторії, де відбувається розробка пожежної сигналізації, мають в своєму штаті велике число висококласних фахівців в різних областях знань. На основі вивчення численного практичного досвіду їм вдається модернізувати продукт і поставляти на ринок найкращі пристрої. Аналіз подій, що відбулися, дозволяє впроваджувати доопрацювання і робити сигналізації ще краще, підвищувати рівень їх роботи. Після вибору конкретного нововведення відбувається його ретельна розробка до найменших деталей. Потім слідує період багаторазових випробувань в лабораторних умовах і, пізніше, на практичних заходах. Надалі сигналізація встановлюється на експериментальному підприємстві або житловому приміщенні. За роботою пристроїв здійснюється детальне спостереження, з внесенням коректив і доопрацювань. І тільки після проведення всього комплексу контролюючих і перевіряючих заходів, з подальшою видачею сертифікату і дозволу, охоронна пожежна сигналізація надходить в широкий продаж.

Виробничі лінії з виготовлення комплектуючих сигналізаційних систем являють собою високотехнологічні цехи, де працюють справжні фахівці, здатні втілити в життя задумки дослідників. Над створенням сигналізацій працює величезна кількість людей і вони прагнуть до досягнення однієї спільної мети - дати в руки користувачів надійний інструмент, який допоможе запобігти загибелі і травмам населення в разі непередбаченої аварійної ситуації.

Вартість охоронної сигналізації

Вартість комплексу пожежного захисту і оповіщення може включати в себе установку і сервісне обслуговування системи. Рекомендується довіряти експлуатацію пожежних сповіщувачів та сигналізації професіоналам, і, щоб уникнути несподіваних поломок і несправностей, періодично проводити технічний огляд окремих вузлів і всієї системи.
При відповідній увазі, охоронна пожежна сигналізація здатна прослужити довгі роки без нарікань і збоїв. При виявленні найменших підозр на поломки - негайно звертайтесь до сервісу. Це підвищить надійність сигналізації.

Турбота про власну безпеку, напевно, є базовим інстинктом будь-якої людини. Тим більше що з розвитком сучасних технологій зробити це набагато простіше. Ми часто не враховуємо рівень потенційної небезпеки. А наскільки легше і спокійніше жити коли знаєш що твій будинок або підприємство знаходиться під надійною охоронною сигналізацією, коли впевнений що в разі пожежної небезпеки негайно з'явиться допомога.

Магазин «Інноваційні Системи Майбутнього» пропонує вашій увазі широкий вибір охоронних і протипожежних систем і їх комплектуючих. Серед нашого асортименту представлені системи різного типу: обладнання для пультової охорони і автономна сигналізація. Остання найчастіше використовується для захисту житлового приміщення. При несанкціонованому порушенні кордонів закритого периметра подається світловий або звуковий сигнал. Головне завдання такої системи відлякати зловмисника і оповістити господарів про спробу проникнення. Залежно від поставлених завдань використовують провідні, бездротові або комбіновані системи.