Охоронно-пожежна сигналізація для дому

Охоронна сигналізація являє собою складний комплекс пристроїв, які мають на меті забезпечення безпеки на ввіреному об'єкті.

В узагальненому вигляді виділяється кілька складових елементів обладнання:

  • Датчики, які сигналізують про проникнення на об'єкт.
  • Пульт прийому даних, який присутній в більш просунутих пристроях.
  • Канали передачі даних від датчиків до пульта і від пульта до охоронної служби (в деяких випадках).

Сигналізація забезпечує надійний захист об'єкта від несанкціонованого проникнення. Як тільки на території з'являється сторонній, сигналізація моментально спрацьовує і повідомляє про те, що відбувається або власнику, або в охоронну компанію, або видає потужні звукові і світлові сигнали.

Типи охоронної сигналізації

Типи сигналізації можуть бути виділені за принципом роботи датчиків (вібраційні, датчики руху, світлові та інші). Виходячи зі способу оповіщення, існують охоронні системи:

  • Автономні, які самі генерують сигнал і передають його на довколишню територію. Вони випускають звукові і світлові хвилі. Занадто помітні і поступово поступаються місцем наступному виду.
  • Пультові сигнальні системи, які сповіщають охоронну службу про проникнення на об'єкт. Вони непомітні і порушник не знає про те, виявлений він чи ні.

d5613d11348d8844f23a5a7f86b4a8e1З кожним роком на ринку з'являються все нові варіанти сигналізацій, які мають високий ступінь надійності. Розробники сигналізаційних систем впроваджують у виробництво нові підходи і методики виявлення порушників. За допомогою охоронних технологій вдається підвищити рівень безпеки і знизити ризик виникнення небезпек. Територія, прилегла до будинку, повинна бути під контролем власника. Випадки пограбувань і хуліганства занадто часті, щоб нехтувати охоронною сигналізацією.
Необхідність установки охоронної системи викликана прагненням захистити своє житло від проникнення небажаних гостей і захисту від пограбування. Власність повинна мати високий рівень захисту, і тільки в такому випадку можна не турбуватися за її збереження. Залежно від цінності майна і від особистих побажань власника відбувається підбір конкретної сигналізації. Вартість і функціональні можливості комплексів різного типу дуже різняться. Тому підбір оптимального типу пристрою повинен відбуватися під контролем професіонала.

Пожежна сигналізація для дому

Пожежна сигналізація для будинку відрізняється вузькою спрямованістю. Її системи оповіщення і датчики налаштовані на ідентифікацію задимлення і вогнища пожежі і оперативне оповіщення про це. Система дозволяє організувати своєчасну евакуацію людей і забезпечити порятунок цінного майна. Швидкий виклик пожежників дозволяє врятувати більшу частину майна.
Установка сигналізації будинку не становить особливих труднощів і виконується фахівцями протягом декількох годин. Місце, де буде знаходитись пульт і датчики вибирається таким чином, щоб сигналізація була практично непомітною. Такий варіант монтажу підвищує шанси на затримку порушника. Системи кріплення обладнання зручні і практичні. Для надійної установки комплексу знадобиться невелика ділянка поверхні.
Системи сигналізації для будинку можуть бути запроектовані ще на стадії розробки концепції будинку. Архітектори органічно впишуть пристрої в конструкцію і інтер'єр будівлі, тим самим, створивши високий рівень захисту при збереженні загального дизайну будови. Сигналізація для приватного будинку включає в себе систему контролю і спостереження не тільки за будовою, але і за всією земельною ділянкою. Додатково є варіант обладнати систему відеокамерами і датчиками руху.
Устаткування сигналізації відрізняється невеликими розмірами і легко вписується в існуючий інтер'єр приміщень. Вона не повинна привертати увагу і захаращувати собою кімнати. Тому виробники випускають гранично малі пристрої і спрощують процес їх підключення та налаштування. Фахівці профільних фірм швидко проведуть роботи з налагодження системи сигналізації.
Для комплексної охорони будинку від сторонніх і від пожежі існує об'єднана охоронно-пожежна сигналізація будинку. Це обладнання поєднує в собі датчики, що реагують на виникнення відкритого полум'я і системи оповіщення при проникненні порушників. Устаткування має кілька контролюючих сегментів і успішно справляється зі спостереженням за ввіреною територією.

Охоронна сигналізація для квартири

Охоронна сигналізація у квартиру встановлюється все частіше. Незважаючи на кілька слабких, але контролюючих елементів, таких як домофонні двері та сусіди, додаткова професійна система охорони дозволяє простежити за збереженням майна власника.
Придбання сигналізації для приватного будинку або квартири вимагає врахування декількох важливих параметрів:

  • Габарити пристрою,
  • Спосіб оповіщення,
  • Принцип дії датчиків та їх чутливість.

Придбання обладнання у перевіреного продавця знімає ризики в недоброякісності товару і невідповідності технічним характеристикам. Більш того, на такі вироби поширюється гарантія і в разі поломки ви опиняєтеся захищені.
Зв'яжіться з консультантами і отримаєте вичерпну консультацію по підбору сигналізації. Особливу увагу приділіть установці системи і налаштуванню всіх її компонентів.

Охоронна і пожежна сигналізація - це не предмет розкоші, а необхідний засіб забезпечення власної безпеки. Ми живемо в досить неспокійному світі і часто нехтуємо власною безпеку, а коли потрапляємо в біду розуміємо, що наявність найпростішої сигналізації могла б повернути сценарій подій зовсім в іншому напрямку.

Для приватних секторів та будинків найчастіше вибирають автономну сигналізацію. Головна роль такої моделі оповістити мешканців будинку про незаконне проникнення із зовні. Сигналізацію можна встановлювати на вікна, двері, вхідні ворота або ворота гаража. Якщо охоронна сигналізація перебуває в активному режимі, і хто-небудь спробує проникнути в будинок, датчики відреагують негайно і подадуть звуковий або світловий сигнал. Щоб відключити сигнал сирени потрібно ввести індивідуальний код на панелі управління.

Наявність пожежної сигналізації не менше важлива. Адже якщо вчасно помітити зону загоряння можна вберегти себе і своїх близьких від незворотних наслідків. Тим більше що сучасні системи охоронно-пожежних сигналізацій оснащені функцією автоматичного пожежогасіння.

У магазині ІСМ для вас надано чималий вибір моделей сигналізації на будь-який гаманець. Пам'ятайте, що придбання і встановлення сигналізації може вберегти не лише матеріальні цінності, але і ваше життя.