Побудова мережі

Команда ІСМ це колектив висококваліфікованих фахівців, які мають величезний досвід проектування і впровадження технологічних систем будь-якої складності. Завдяки цьому ми можемо забезпечити виконання проекту за технічним завданням клієнта.

dc32cdb0a7bb980e5dccf1cb8fe5dd91Мережа є самим затребуваним способом передачі даних між співробітниками компаній і державних установ. Досить часто організації використовують звичайне підключення до «всесвітньої павутини» Інтернет. Але для передачі конфіденційної інформації слід подбати про розробку та впровадження власної мережі, яка буде добре захищена.

Багато фірм, підприємства і компанії в залежності від виду діяльності мають потребу саме в мережі, яка буде не тільки захищена ззовні,але і зможе виконувати конкретні завдання, наприклад: мережі для проведення конференцій, телефонні мережі, в тому числі і мобільні, або супутникові мережі. Також дуже часто використовують мережу доступу до інтернет через радіоканал.

Фахівці ІСМ складають проект таким чином, що при необхідності до готової мережі ви легко можете підключити не тільки додаткових користувачів, а й додаткові сервісні послуги, а завдяки гнучкій системі налаштувань, ваш адміністратор легко зможе керувати мережею передачі даних, досягаючи самих оптимальних результатів.