Пожежна і охоронна сигналізація на підприємстві

Системи безпеки це гарант збереження цілісності не тільки матеріального майна а й людського життя. Будь-яке підприємство, від маленької фірми до великого заводу, вимагає захисту від несанкціонованого проникнення на свою територію. Не менш небезпечною є загроза пожежі.

fed3482899f6c3357af0be514c42726cПожежна і охоронна сигналізація - це об'єднаний комплекс пожежної та охоронної системи,що виконує функції захисту від злому і виявлення зони загоряння вогню з подальшим автоматичним пожежогасінням. При активації сигналізації сигнал подається на пульт управління відповідних служб, які приймають заходи по усуненню проблеми. Також ведеться реєстраційний список сигналів і викликів,які часто бувають корисними при з'ясуванні обставин конкретного випадку.

Комплектація охоронно-пожежної сигналізації

В комплектуючі блоку охоронно пожежної сигналізації входять:

  • контрольна панель, традиційно представлена у вигляді комп'ютера з відповідним набором програм. Саме з панелі здійснюються всі процеси настройки а також координація роботи системи;
  • сенсорні пристрої або датчики. Реагують на загрозу і передають сигнал тривоги на контрольну панель;
  • пристрій сповіщення або сирени. Можуть передавати не тільки звукові але і світлові сигнали.

Для якісної і безперебійної роботи систем сигналізації потрібно проводити своєчасну технічну перевірку на справність роботи всієї системи.