Професійне відеоспостереження

 

Відеоспостереження - це система телебачення замкнутого контуру з використанням оптико-електронних пристроїв. Головним пріоритетом системи професійного відеоспостереження є можливість візуального контролю. Активно використовується як в державних установах так і приватними особами.

Встановити систему професійного відеоспостереження без попереднього проекту неможливо, оскільки для якісної роботи апаратури і хорошого огляду необхідно враховувати чимало факторів. У першу чергу, потрібно ретельно оглянути весь периметр і відмітити точки, які дозволять переглядати всю територію, також враховуються особливості рельєфу і освітлення. Потім встановлюють самі відеокамери, налаштовують сигнал і об'єднують в єдину мережу. Після комплектації і монтажу обладнання підписується акт на підтвердження професійного спостереження. Вся інформація зберігається на сервері, на вашому комп'ютері. З нього ж можна переглядати відео як в запису, так і в реальному часі.

Часто встановлюють і одиночні камери, враховуючи ті ж чинники. Сама картинка може бути як кольоровою так і чорно-білою. Це залежить виключно від самого обладнання.

Для того щоб що б отримати всі можливі плюси від використання системи відеоспостереження вам необхідна професійна консультація фахівця. Наші менеджери також допоможуть вам з вибором всієї необхідної апаратури, монтажем і безпосередньо з налаштуванням. Більш того, ви завжди можете розраховувати і на подальшу технічну підтримку.

Переваги професійного відеоспостереження

Відеоспостереження набуває широкого поширення завдяки наступним перевагам:

  • Простота в установці, налаштуванні і обслуговуванні.
  • Низька вартість і гнучке формування ціни на конкретний вид відеоспостереження.
  • Висока якість запису і передачі сигналу і забезпечення безпеки об'єкта.

Параметри камери, як ключового елементу всієї системи, здатні розширювати кут огляду до 180 градусів. Кріплення можливо на будь-яку поверхню. Більшість замовників бажають приховати спостереження від оточуючих, створивши для себе джерело цінної інформації. В інших випадках, монтаж здійснюють на самому видному місці - так вдається захистити територію від проникнень ще на стадії задуму. Асортимент систем відеоспостереження вкрай широкий і різноманітний.

Вибір професійного відеоспостереження повинен виходити з вимог замовника до підсумкового результату. Конструктивні особливості і технічні можливості різного устаткування дозволяють вирішувати значне число завдань. Але не варто переплачувати за невживані функції. Поради досвідчених продавців допоможуть вам прийняти вірне рішення.

Підтримка професійного відеоспостереження

Технічна підтримка професійного відеоспостереження є невід'ємною частиною надійної експлуатації пристроїв. Гарантована точна робота всіх елементів системи повинна періодично проходити діагностику. У разі виникнення будь-яких неполадок і збоїв обов'язково зв'язуйтеся з сервісним центром.

Налаштування професійного відеоспостереження фахівцями займає менше 1 дня. При цьому досягається оптимальний рівень роботи для конкретного підприємства, офісу або території. До завдань налагоджувальника входить максимальне використання функціоналу обладнання для створення найкращих умов безпеки і контролю.