Контроль доступу

В наш час системи контролю доступу (СКУД) - це не розкіш, а найбільш ефективний спосіб забезпечити безпеку будівлі. Компанія «Інноваційні системи майбутнього» пропонує свої послуги з розробки та встановлення СКУД в Україні.

Ми встановлюємо надійне обладнання від провідних брендів, яке буде забезпечувати цілодобовий контроль доступу в приміщенні без збоїв і неполадок.

Система контролю і управління доступом: функціональні завдання

Сучасні СКУД складаються з декількох елементів: ідентифікатор, контролер, зчитувач і загородження. Завдяки такому набору компонентів, система може виконувати кілька важливих функцій:

  • фіксування робочих годин співробітників;
  • попередження несанкціонованого проникнення сторонніх осіб на територію;
  • врегулювання пропускної системи;
  • організація роботи диспетчерів і служби безпеки.

На окрему увагу заслуговують системи обліку робочого часу, які є важливою частиною всього комплексу безпеки. Це автоматизована альтернатива звичного табеля, за допомогою якої можна контролювати час приходу і виходу співробітників, відпрацювання годин. Даний електронний пристрій дозволить своєчасно дізнаватися про порушення робочої дисципліни, забезпечити безпеку підприємства, істотно спростити процес складання графіків.

Хочеться відзначити ще одну важливу складову - домофон. Їх існує два види: аудіодомофон і відеодомофон, один з яких покликаний здійснювати контроль за допомогою звукового сигналу, інший дозволяє бачити те, що відбувається на вході. У будь-якому випадку, установка домофона допоможе оптимізувати роботу співробітників КПП, з ними вони зможуть заздалегідь дізнатися, хто хоче пройти в будівлю і з якою метою.

Крім широкого функціоналу, системи контролю доступу мають ще одну велику перевагу - їх досить легко впровадити і адаптувати до будь-якого об'єкту. А якщо за роботу беруться досвідчені фахівці компанії «ICM», то процес установки СКУД стає ще простішим і швидшим.

Переваги компанії «Інноваційні системи безпеки»

За сім років плідної роботи, фірма «ICM» допомогла забезпечити безпеку робочого процесу величезній кількості підприємств України. Про це говорять позитивні відгуки та рекомендації наших партнерів. Команда професіоналів невтомно працює над розробкою СКУД, впровадженням, і монтажем на об'єктах по всій території України. Крім цього, вони допоможуть вибрати оптимальну систему і дадуть детальний інструктаж по експлуатації. Звертаючись до нас, клієнт отримує:

  • вигідні умови співпраці;
  • індивідуальний підхід;
  • якісне обладнання від провідних виробників;
  • оперативну установку;
  • доступні ціни;
  • гарантію 6 місяців.

Comments are closed.