Безпека для бізнесу

Кожен керівник замислюється про те, як забезпечити надійний захист для підприємства. Колись все обмежувалося установкою броньованих дверей і масивних замків. Але технології не стоять на місці, і зараз на піку популярності знаходяться всілякі охоронні системи.

Компанія «ICM» здійснить установку сигналізації в офісі, монтаж охоронного обладнання в магазині, і будь-який інший організації в Україні. Ми пропонуємо якісну техніку від провідних виробників, яка зможе вберегти матеріальне майно бізнесу від крадіжок і загоряння. Які види охоронних комплексів існують?

Охоронно-пожежні системи

Від пожежі не застрахований жоден власник фірми: коротке замикання, несправна проводка, необережність співробітників може привести до появи вогню. Попередити пожежу допоможе монтаж ОПС для підприємства. При виникненні небезпечної ситуації система миттєво:

 • виявить точне місце розташування вогнища;
 • сповістить про це керівника фірми за допомогою тривожного дзвінка або СМС;
 • відправить виклик в диспетчерський центр компетентних органів, щоб на місце виїхала група швидкого реагування;
 • дасть звукове сповіщення для термінової евакуації персоналу.

Пожежна сигналізація для магазину або офісного приміщення - це комплекс сучасних технічних елементів, тому вона призначена не тільки для розпізнавання вогнищ загоряння. Завдяки широкому функціоналу сигналізації, її установка допоможе власнику дізнатися про несанкціоноване проникнення на територію. Також з її допомогою можна прослуховувати кабінети.

Ще однією перевагою є компактний розмір і акуратний зовнішній вигляд, завдяки цим властивостям охоронно-пожежна сигналізація буде зовсім непомітна.

Установка відеоспостереження в офісі

Камери відеоспостереження дозволять контролювати те, що відбувається на території фірми в режимі онлайн, навіть якщо ви відсутні на робочому місці. Цілодобовий контроль за допомогою сучасної відеотехніки допоможе посилити безпеку на підприємстві. Завдяки широкому спектру функціональних можливостей відеокамери спостереження, ви можете:

 • контролювати всі переміщення співробітників в режимі 24/7;
 • оптимізувати пропускну систему;
 • своєчасно відреагувати у разі несанкціонованого проникнення.

Крім цього, будь-яка система відеоспостереження забезпечена картою пам'яті і записуючим пристроєм, тому з її допомогою можна переглянути зйомку попередніх днів, порівняти архівні та дані, що реєструються. Варто відзначити, що можна встановити камери як по всій площі, так і в конкретних зонах.

Чому варто звернутися в компанію «Інноваційні системи майбутнього»?

Фірма «ICM» надає свої послуги з розробки та впровадження систем безпеки вже більше семи років. За цей час ми заслужили довіру безлічі великих компаній України, однією з яких є мережа супермаркетів «Comfy». Величезний досвід роботи і знання своєї справи дозволяють нашим фахівцям справлятися з будь-якими завданнями - ми розробимо і встановимо будь охоронне устаткування, будь то сигналізація для магазину крокової доступності або система відеоспостереження для підприємства великих масштабів. Ми допоможемо не тільки підібрати потрібний продукт і здійснити оперативний монтаж, але і проведемо детальний інструктаж по експлуатації. Вся продукція відповідає вимогам міжнародних стандартів якості, і має наступні характеристики: надійність, естетичний вигляд, компактність, доступність в застосуванні. Вибираючи співпрацю з нами, ви отримуєте:

 • вигідні умови роботи;
 • довговічне перевірене обладнання від провідних виробників;
 • доступні ціни;
 • високий рівень сервісного обслуговування;
 • півроку гарантії;
 • найкоротші терміни установки.

«Інноваційні системи майбутнього» візьме на себе відповідальність за безпеку вашого офісу.

Comments are closed.