Безпека для дому

Як забезпечити безпеку власного житла і майна? - Це питання хвилює кожну людину. І якщо раніше надійним захистом вважався потужний дверний замок, броньовані двері або злий пес, то в століття високих технологій на піку популярності знаходяться охоронні системи для будинку.

Компанія «Інноваційні системи майбутнього» пропонує здійснити монтаж системи безпеки в вашому домі в Україні. Ми працюємо з високоякісним обладнанням, яке відрізняється чудовими технічними характеристиками, широким функціоналом і надійністю. Широкий асортимент дозволяє вибрати захисний комплекс, який підійде саме для вашого житла.

Тепер ви можете не турбуватися про збереження свого майна - воно буде надійно захищене як від зловмисників, так і від пожеж. Розглянемо класифікацію обладнання для забезпечення безпеки в квартирі.

Системи відеоспостереження для будинку

Відеоспостереження - один з найбільш ефективних методів забезпечення безпеки житлового об'єкта. Установка відеокамер дозволяє власнику нерухомості контролювати все, що відбувається в режимі онлайн, незалежно від місцезнаходження. Це дозволяє вчасно зреагувати у разі несанкціонованого злому, спроби крадіжки цінностей, і т.д. Відеоспостереження для будинку має цілий ряд функціональних можливостей:

 • безперервне цілодобове спостереження за зоною, що охороняється;
 • наявність датчика руху;
 • збереження даних про події, що відбуваються;
 • автоматичне порівняння реєстрованих і архівних даних.

Зручно ще й те, що системи відеоспостереження для будинку можна встановити як по всій площі, так і в конкретному місці.

Домашня сигналізація

Сигналізація для дому не тільки захистить майно від розкрадань і несанкціонованого проникнення всередину, але і дозволить попередити виникнення пожежі та витоку газу. Система своєчасно повідомить власнику про злом або появі вогню за допомогою тривожного дзвінка або відправки СМС-повідомлення. Крім цього, установка сигналізації для квартири дає можливість оповістити про тривогу не тільки самого власника житла, але і охоронне підприємство: виклик моментально надходить на пульт диспетчера і на об'єкт виїжджає група швидкого реагування. Домашня сигналізація - це:

 • пожежна безпека для будинку;
 • своєчасне оповіщення про злом / місце спалаху;
 • можливість прослуховування приміщення за допомогою мобільного пристрою;
 • відмінне рішення для захисту невеликої квартири і величезного заміського котеджу.

На цьому позитивні сторони цього пристрою не закінчуються. Воно має компактний розмір і акуратний зовнішній вигляд, що не менш важливо, тому що дуже не хочеться псувати загальний інтер'єр проводами, що стирчать або громіздкими «ящиками». Ще один плюс - простота використання і легкість у налаштуванні.

Переваги компанії «Інноваційні системи майбутнього»

Понад сім років фірма «ICM» допомагає людям захистити їхні будинки і квартири від незаконних проникнень, пожеж та інших ситуацій, які можуть завдати шкоди майну. Ми займаємося проектуванням, продажем і впровадженням систем відеоспостереження та пожежної безпеки по всій території України. Кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати охоронні системи для будинку, здійснять монтаж устаткування, проведуть детальний інструктаж по експлуатації. Для нас не існує нездійсненних завдань - багаторічний досвід роботи і постійне вдосконалення навичок дозволяє нашим співробітникам братися як за прості, так і складні проекти.

Що отримає клієнт, якщо вибере нас?

 • Сучасне обладнання провідних брендів;
 • півроку гарантії;
 • оперативність при установці;
 • якісне сервісне обслуговування;
 • вигідні умови співпраці;
 • прийнятні ціни.

Вищесказане підтверджується безліччю позитивних відгуків від наших постійних клієнтів. Нам довіряє найбільша мережа супермаркетів Comfy, а це говорить про те, що ми зможемо забезпечити надійний захист вашої квартири або котеджу.

Comments are closed.