Автоматизація будинку

На сьогоднішній день установка системи «розумний будинок» в котеджі або квартирі - це не данина моді, а вигідне вкладення коштів. З її допомогою можна повністю автоматизувати всі системи життєзабезпечення житла: водопостачання, освітлення, опалення, а також контролювати споживання енергії і управляти сигналізацією.

Довірте монтаж «розумного будинку» компанії «Інноваційні системи безпеки». Фахівці з величезним досвідом роботи швидко і якісно встановлять систему «розумний будинок» MimiSmart, або застосують для автоматизації будинку технології Z-Wave. І те, і інше є гарантією надійності і довговічності.

Для чого потрібна система «розумний будинок»?

Монтаж «розумного будинку» - це вірний крок назустріч інноваційним системам нового покоління. За допомогою єдиного пульта ви зможете контролювати всі ресурси вашого житла, підтримувати оптимальний режим їх роботи. Ви самостійно налаштовуєте всі параметри, щоб програма штучного інтелекту могла якісно виконувати функції управління і контролю за:

  • відеоспостереженням, пожежною сигналізацією та іншими охоронними системами;
  • датчиками руху і освітлення, сенсорними змішувачами, опаленням;
  • розважальними установками, такими як домашній кінотеатр, акустичний центр, мультирум;
  • шторами, автоматичними воротами, вуличними освітлювальними приладами, системою клімат-контролю, вбудованим пилососом, електроприладами, розетками, і т.п.

Варто відзначити, що не буває двох ідентичних систем «розумний будинок». Інженери компанії «ICM» розробляють проекти тільки за індивідуальним замовленням, виходячи з потреб клієнта. Такий підхід дозволить замовнику отримати обладнання з необхідним функціональним набором.

Переваги системи «розумний будинок»

  1. Економія. Завдяки вбудованим контролерам система дозволяє скоротити споживання електроенергії, води та інших ресурсів. А це, в свою чергу, значно економить кошти.
  2. Безпека. Спеціалізовані датчики і сенсорні пристрої негайно реагують на витоки, загоряння, дим, несанкціоноване проникнення сторонніх.
  3. Комфорт. Тепер ви можете відрегулювати температуру повітря, дистанційно керувати шторами, побутовими приладами, освітленням.

Чому варто вибрати компанію «Інноваційні системи безпеки»?

За сім років роботи фірма «ICM» зарекомендувала себе як надійний і перевірений постачальник послуг безпеки для дому та офісу. Кваліфіковані фахівці розроблять індивідуальний проект, здійснять монтаж системи «розумний дім» для вашого житла, а також проведуть інструктаж по використанню. Співпрацювати з нами зручно і вигідно, адже ми гарантуємо високу якість обладнання, оперативність, прийнятні ціни і гнучкі умови для кожного клієнта.

Comments are closed.