ТБ для багатоквартирних будинків

Для багатоквартирного або навіть багатоповерхового будинку дуже актуальним буде наявність системи колективного перегляду супутникового телебачення. Це не тільки зручно, але й економно, оскільки самі абоненти звільняються від потреби встановлювати індивідуальні тарілки. Та й фасад будинку в естетичному плані буде виглядати явно приємніше.

71dca60551d8da91cccecf4e8e7b85ff

Система колективного супутникового телебачення працює досить просто. Зазвичай, на даху будівлі встановлюють апаратуру. У комплект входить дві супутникові тарілки і одна антена, звичайна ефірна. При чому важливо пам'ятати, чим більший діаметр самої тарілки, тим стійкіший сигнал. Саме від цього залежить кількість каналів і якість зображення.

Далі на горищі, в спеціальному підсобному приміщенні або просто між поверхами встановлюється мультисвіч. Саме через це обладнання і здійснюється передача сигналу абонентам, які підключені до мережі.

Перегляд аналогових і супутникових каналів

Ще однією перевагою є те, що для перегляду аналогових ефірних каналів вам не потрібно ніякої додаткової апаратури. Тим, хто віддає перевагу супутниковому ТБ необхідно буде придбати додаткове обладнання, а саме: тюнер або ресивер. Також ви самі вибираєте пакет тих каналів, які відповідають вашим інтересам і потребам.

Система може обслуговувати необмежену кількість абонентів, без втрати якості сигналу.

Наш магазин - це інноваційні системи майбутнього. Тут ви знайдете всю необхідну апаратуру за прийнятну ціну і з гарантією високої якості, крім того консультації, послуги монтажу та, звичайно, подальша технічна підтримка.