Облік часу

Дуже часто співробітники компанії або підприємства використовують робочий час не за призначенням. Часто люди користуючись тим, що начальника немає на місці дозволяють собі спізнюватися, затримуватися не обіді або йти раніше. Ще одна важлива проблема полягає в тому, що співробітники відвідують сайти, які не мають ніякого відношення до роботи, але вони можуть стати причиною неполадок в системі.

4807174c822f8c01af8b04aaabf40bc6

З одного боку, здається, що за всіма не встежиш, але насправді, завдяки інноваційним системам майбутнього, встежити можна дійсно за кожним, причому до хвилини.
Спочатку потрібно зрозуміти, що собою являє облік робочого часу.

Облік робочого часу в системах контролю доступу є не що інше, як комплекс певних програм, інтегрованих в систему доступу будівлі, приміщення або території. Безпосередньо на сервері створюється база даних, в якій фіксуються необхідні відомості. Наприклад, час, коли співробітник прийшов на територію підприємства і подальші його переміщення.
На сервер інформація надходить з зчитувачів, які вмонтовані в контролери або знаходяться поруч. Якщо потрібно контролювати одні двері можна використовувати автономні системи, якщо більше одних дверей - тоді використовуються мережеві системи.

Для чого необхідний облік робочого часу

Облік робочого часу є ключовим важелем, що дозволяє контролювати продуктивність роботи підприємства. Даний контроль дозволяє приймати рішення, спрямовані на оптимізацію виробничого процесу. Впровадження технології стеження за робочим часом співробітників гарантує достовірну інформацію та оперативне вирішення виникаючих конфліктів.

У процесі використання системи керівник і служба охорони отримують кілька очевидних переваг:

  • На сервер надходить і тривалий час зберігається  точна інформація про час приходу і виходу з роботи кожного співробітника поіменно.
  • Датчики вмонтовані в перепустки або інтегровані в систему відеоспостереження і миттєво спрацьовують на прохідній підприємства.
  • Завдяки запису даних на носії є можливість в будь-який час відновити необхідний момент і уникнути суперечок і конфліктів.

Технологія обліку робочого часу

Технологія обліку робочого часу успішно реалізована на більшості великих і середніх підприємствах і компаніях у всіх сферах життєдіяльності суспільства. Своїми перевагами вона надійно закріпила за собою місце в охоронній системі.
Інтеграція модуля по обліку робочого часу співробітників в функціонуючу систему безпеки підприємства не представляє складнощів. Фахівці компанії постачальника можуть оперативно монтувати обладнання та налагодити роботу системи. Сервер має високу швидкість зчитування і запису одержуваної інформації. Перед придбанням моделі системи обліку робочого часу слід проконсультуватися з менеджерами і фахівцями. Різних модифікацій виробів на ринку більш ніж достатньо, але у кожної з них є свої особливості і пріоритети. Кожен вид технології обліку має відмінні риси, тому поспішати з підбором не варто. Краще визначитися, які саме параметри важливі для вас, і з урахуванням цього потрібно звернутися до консультанта.

Ми надаємо нашим клієнтам повну інформацію про роботу конкретної системи обліку робочого часу. В процесі експлуатації рідко виникають збої в роботі та інші неполадки. Сервісне обслуговування швидко усуне дрібні неприємності, а якісна настройка роботи на початковому етапі гарантує вам відмінну роботу на весь термін служби устаткування. Завдяки системі обліку робочого часу персоналу можна значно поліпшити роботу всього підприємства і суттєво скоротити зайві витрати.

Асортимент систем дуже великий і від того наскільки якісно підібрано і змонтовано обладнання залежить рівень безпеки на заданій території. Віддавши перевагу професіоналам, Ви гарантуєте собі успіх у вирішенні поставлених завдань.