Виклик медперсоналу

Стандарти та якість обслуговування в приватній медицині не стоять на місці. Велика конкуренція змушує власників клінік використовувати новітні технології для поліпшення комфорту своїх пацієнтів. Те, що раніше здавалося чимось унікальним зараз є нормою.

282b3fdf29a67184a4e4b77ca53a6cd4

Однією з найбільш незамінних речей на сьогоднішній день є не що інше, як палатна сигналізація або кнопка виклику медперсоналу. Це система подачі закодованого радіо сигналу на контрольний пульт. Кнопка працює як портативний дистанційний радіопередавач. Коли пацієнт активує кнопку сигнал надходить на приймач. Пульт прийому зазвичай знаходиться поруч зі стаціонарним місцем старшої медсестри. Інформація, яка надходить через сигнал індивідуальна, тобто на табло пульта висвічується номер палати звідки надійшов виклик. Для зручності пацієнта кнопка монтується поруч з ліжком.

Часто кнопку встановлюють і біля вхідних дверей аптеки або приймальні. Це дозволяє пацієнтам з обмеженими фізичними можливостями швидко звернути на себе увагу і отримати допомогу.

Різновиди систем виклику

Система буває бездротова й провідна. На корпусі пульта є кнопка скидання, і медсестра може відхилити виклик. Так само в обов'язковому порядку ведеться статистика, з якою палати і в який час надійшов сигнал, і чи був він прийнятий.

Фінансова доступність такої системи дозволить поліпшити якість обслуговування не тільки в приватних клініках, але і в державних лікарнях. У нашому каталозі товарів представлені найпопулярніші моделі за найвигіднішими цінами.