Виклик персоналу

 

Людина завжди прагне до комфорту, тому рівень обслуговування в тому чи іншому закладі визначає ваш вибір. Нікому не приємно сидіти в затишному кафе і чекати, коли ж офіціант зверне на тебе увагу, або лежати в лікарняній палаті і чекати поки хтось зазирне.

Рішенням проблем цього напрямку стала система оповіщення кадрового складу. Кнопка виклику персоналу - це система моментального дистанційного радіо оповіщення обслуговуючої особи. Даний метод активно використовують в лікарнях, ресторанах преміум класу, приємних кафе і різних салонах. У місцях з великою кількістю людей і поганим оглядом - такий спосіб просто незамінний.

call-button

Принцип роботи системи виклику

Принцип роботи досить простий. Сигнал надходить від малорозмірних, персональних радіопередавачів. Система прийому розпізнає номер передавального пристрою, код і подає звуковий сигнал.

Сама кнопка може виглядати по-різному. Вибір залежить виключно від вашого смаку. Приймач може бути представлений або у вигляді класичного пейджера, який носить безпосередньо сам персонал, або у вигляді табло де відображається інформація.

У магазині "Інноваційні Системи Майбутнього" ви завжди знайдете те, що потрібно саме вам. ІСМ піклується про своїх клієнтів.