Z-WAVE

Система розумний будинок -це перший крок на зустріч інноваційним системам майбутнього. Можливість управляти ресурсами енерго і водопостачання, опалення та клімат контролю, систем безпеки - і все це тільки з одного пульта.

Програма штучного інтелекту сама підтримує ресурси вашого будинку в оптимальному режимі, причому всі параметри ви закладаєте самостійно.

Вам доступні провідні та бездротові системи "розумний будинок", але саме бездротові системи користуються величезним попитом.

zwave

Основні позитивні характеристики бездротової системи

  • не потребують прокладання кабельної мережі, відповідно без проблем встановлюються в приміщеннях з закінченим ремонтом;
  • відносно невисока ціна на обладнання.

Головним недоліком бездротової системи є нестабільність сигналу. Цей фактор напряму не залежить від вас, тому ви не можете його передбачити, чи якось вплинути. Ну і звичайно необхідність міняти батарейки. З огляду на те, що зазвичай заряд закінчується в самий невідповідний момент то це може стати непростим випробуванням для самих мешканців будинку.

Менеджери ІСМ допоможуть вам не тільки підібрати систему відповідно до об'єктів і бюджету, а й забезпечать подальшу технічну підтримку. ІСМ завжди піклується про своїх клієнтів.